W ramach przygotowań do Mistrzostw Polski w nocnym i średniodystansowym BnO proponujemy Wam trzy biegi w ciągu dwóch dni tegorocznej majówki „opakowane” znanym szyldem, jakim jest UNTS Cup.
Piątek to bieg nocny w terenie Mistrzostw Polski 2021 (Antoniów i Niekłań Wielki), który jest bardzo zbliżony do tego, z czym przyjdzie Wam się zmierzyć tydzień później. Sobota to dwa biegi średniodystansowe – poranny na zupełnie nowym fragmencie mapy sąsiadującym z terenem tegorocznych Mistrzostw Polski, a popołudniowy ponownie w terenie Mistrzostw Polski 2021. Dodatkowo, dla zgłodniałych biegania w malowniczych, świętokrzyskich lasach oferujemy dwa opcjonalne treningi do realizacji we własnym zakresie.

SZCZEGÓŁY

Biuletyn Parametry tras Listy startowe Wyniki Livelox
tutaj tutaj później później później

ZGŁOSZENIA

Zgłoszenia przyjmowane są do dnia 26.04.2024 (piątek) wyłącznie poprzez system zgłoszeniowy PZOS:
https://orienteering.org.pl/pzos/entries

NOCLEGI

W trakcie UNTS Cup oferujemy nocleg na tzw. „glebie” w Szkole Podstawowej w Bliżynie. Do Waszej dyspozycji będzie sala gimnastyczna wraz z pełnym zapleczem sanitarnym (toalety, prysznice). Wskazane zabranie własnej karimaty lub materaca.

Liczba miejsc noclegowych w szkole jest ograniczona do 50, więc zasada jest prosta – kto pierwszy, ten lepszy. Cena to 25 zł/osobę/noc, a nocleg dostępny jest od piątku do niedzieli (3-5 maja 2024). Noclegi rezerwujecie poprzez formularz rezerwacyjny. Po dokonaniu rezerwacji, a przed końcem terminu zgłoszeń (26.04.2024) należy koniecznie dokonać przelewu tytułem zarezerwowanych noclegów na to samo konto, na które przelewacie wpisowe.